PolskiePortale.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK
Logowanie do STREFY KLIENTA
E-mail:
Hasło:   zapomniałeś hasła?
Kod zabezpieczający
Kod z obrazka:  

x

Portale Kontakt Firma Zarząd Oferta Targi Blog Praca Partnerzy System rezerwacji

Targi

Targi turystyczne polecane przez PolskiePortale.pl
Gastro Hotel

Kołobrzeg
16-18 marca 2016

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Gastro Hotel Zapraszamy na spotkania z przedstawicielami firm działających w branży gastronomicznej, cukierniczej, piekarniczej i hotelarskiej oraz do skorzystania z bogatej oferty programowej. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg pokazów, szkoleń, warsztatów oraz konkursów.


WIĘCEJ
XXII Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego,Żeglarskiego i Sportowego GLOBalnie 2016

NOWA LOKALIZACJA! Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w Katowicach
18 - 20 marca 2016

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
XXII Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego,Żeglarskiego i Sportowego GLOBalnie 2016 Z wielką przyjemnością informujemy, iż najbliższa edycja Targów GLOBalnie 2016 organizowana w dniach 18-20 marca 2016 roku odbędzie się w nowym Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach. Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów wystawienniczo - kongresowych w Europie. Hala o powierzchni 8 tys. m.kw wraz z nowoczesną infrastrukturą oraz lokalizacja w centrum miasta stwarza zupełnie nowe możliwości rozwoju Targów GLOBalnie. Organizując Targi GLOBalnie stwarzamy mieszkańcom Śląska możliwość znalezienia bogatej i atrakcyjnej oferty turystycznej – krajowej i zagranicznej - w jednym miejscu i czasie. W tegorocznej imprezie udział wzięło ponad 260 wystawców z 17 krajów. Krajem partnerskim była Słowacja. Tysiące ofert prezentowały biura podróży, regiony, uzdrowiska, ośrodki odnowy i rekreacji oraz touroperatorzy. Nowy obiekt daje możliwości do poszerzenia prezentowanej oferty targowej oraz zastosowania atrakcyjnych form prezentacji. Lokalizacja w centrum miasta – dogodny dojazd, obszerne parkingi – w połączeniu z atrakcyjnym programem imprez towarzyszących z pewnością wpłyną na wzrost liczby odwiedzających te Targi.


WIĘCEJ
Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego (dawniej: Gdańskie Targi Turystyczne)

Gdańsk, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
2-3 kwietnia 2016 r.

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego (dawniej: Gdańskie Targi Turystyczne) FESTIWAL to dwudniowy, weekendowy projekt familijny - Atrakcyjna formuła FESTIWALU i szeroka promocja imprezy w całym regionie zapewni mnóstwo odwiedzających a atrakcyjny program przyciagnie całe rodziny - Podczas FESTIWALU czyli szeregu imprez w jednym miejscu i czasie zaprezentujemy mieszkańcom Trójmiasta i regionu jak największą ilość pomysłów na spędzenie wolnego czasu i to nie tylko podczas wakacji ale również podczas weekendu czy wolnego popołudnia. - FESTIWAL to możliwość bezpośredniego udziału i aktywności odwiedzających w wielu atrakcjach - SEKTORY: m in.Turystyka i czas wolny w mieście i regionie, PODRÓŻE – Polska i Świat, - Na FESTIWALU prezentacja i promocja różnorodnych pomysłów i ofert spędzania czasu wolnego, od tradycyjnych podróży krajowych i zagranicznych - po kompleksowy przewodnik po wszelkich atrakcjach - turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, sportowych, rekreacyjnych - słowem wszystkiego co jest pomysłem i propozycją na ciekawe spędzenie czasu wolnego. - FESTIWAL to również promocja zdrowego, aktywnego oraz nowoczesnego stylu życia. - Po raz pierwszy BIKE FESTIWAL - impreza dla miłośników rowerów a także Salony: kajakowy - Kajak Expo i sportowy - Activity Expo. - W tym samych terminie BALTIC GAMES – największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce. W programie zawody deskorolkowe i BMX-owe oraz mnóstwo atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy itp., konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach.


WIĘCEJ
Atrakcje Regionów - Targi Turystyki Weekendowej 2016

Park Śląski Chorzów
13 - 15 maja 2016 r.

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Atrakcje Regionów - Targi Turystyki Weekendowej 2016 Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie organizatora targów na terenie całego kraju, całkowicie zmieniliśmy dotychczasowe podejście co do ich formuły i stworzyliśmy nową jakość. Wyjątkowość targów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.


WIĘCEJ
©
2013-2016 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli.pl