Logowanie do STREFY KLIENTA
E-mail:
Hasło:   zapomniałeś hasła?
Kod zabezpieczający
Kod z obrazka:  
Targi turystyczne polecane przez PolskiePortale.pl
23. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Warszawa, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c
26 - 28 listopada 2015

MT Targi Polska SA
Targi TT Warsaw stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, a także promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej. Wyjątkowość Targów TT Warsaw polega na tym, że w jednym miejscu i czasie polskie i zagraniczne podmioty branży turystycznej mogą spotkać się na płaszczyźnie biznesowej, nawiązując między sobą cenne kontakty handlowe. Mają szansę zaistnieć tak na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, zaprezentować, a przede wszystkim sprzedać swoją ofertę zarówno touroperatorom, agentom turystycznym, przedstawicielom sektora MICE, jak i odbiorcom indywidualnym.


WIĘCEJ
Międzynarodowe Targi Turystyczne

Wrocław
26 - 28 lutego 2016

MTT Sp. z o.o.
Od sześciu lat z powodzeniem organizujemy MTT Wrocław - najważniejsze wydarzenie targowe w regionie. 200 wystawców, goście specjalni oraz wiele atrakcji towarzyszących przyciągają co roku tysiące odwiedzających. W ubiegłych latach targi odwiedzili m.in. Wojciech Cejrowski, Beata Pawlikowska, Martyna Wojciechowska czy Elżbieta Dzikowska. Targom towarzyszą również festiwale: Podróżników i Kulinarny, wiele konkursów z nagrodami oraz atrakcje dla najmłodszych.


WIĘCEJ
Gastro Hotel

Kołobrzeg
marzec 2016

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Zapraszamy na spotkania z przedstawicielami firm działających w branży gastronomicznej, cukierniczej, piekarniczej i hotelarskiej oraz do skorzystania z bogatej oferty programowej. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg pokazów, szkoleń, warsztatów oraz konkursów.


WIĘCEJ
XXII Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego,Żeglarskiego i Sportowego GLOBalnie 2016

NOWA LOKALIZACJA! Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w Katowicach
18 - 20 marca 2016

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
Z wielką przyjemnością informujemy, iż najbliższa edycja Targów GLOBalnie 2016 organizowana w dniach 18-20 marca 2016 roku odbędzie się w nowym Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach. Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów wystawienniczo - kongresowych w Europie. Hala o powierzchni 8 tys. m.kw wraz z nowoczesną infrastrukturą oraz lokalizacja w centrum miasta stwarza zupełnie nowe możliwości rozwoju Targów GLOBalnie. Organizując Targi GLOBalnie stwarzamy mieszkańcom Śląska możliwość znalezienia bogatej i atrakcyjnej oferty turystycznej – krajowej i zagranicznej - w jednym miejscu i czasie. W tegorocznej imprezie udział wzięło ponad 260 wystawców z 17 krajów. Krajem partnerskim była Słowacja. Tysiące ofert prezentowały biura podróży, regiony, uzdrowiska, ośrodki odnowy i rekreacji oraz touroperatorzy. Nowy obiekt daje możliwości do poszerzenia prezentowanej oferty targowej oraz zastosowania atrakcyjnych form prezentacji. Lokalizacja w centrum miasta – dogodny dojazd, obszerne parkingi – w połączeniu z atrakcyjnym programem imprez towarzyszących z pewnością wpłyną na wzrost liczby odwiedzających te Targi.


WIĘCEJ
Atrakcje Regionów - Targi Turystyki Weekendowej 2016

Park Śląski Chorzów
13 - 15 maja 2016 r.

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie organizatora targów na terenie całego kraju, całkowicie zmieniliśmy dotychczasowe podejście co do ich formuły i stworzyliśmy nową jakość. Wyjątkowość targów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.


WIĘCEJ
SPÓŁKA
O FIRMIE
ZARZĄD SPÓŁKI
KONTAKT
POLITYKA COOKIES
DLA KLIENTÓW
PORTALE
REKLAMA
REGULAMIN
TARGI
IDOSELL BOOKING - REZERWACJE
NASZA STRONA
O FIRMIE
PORTALE
REKLAMA
PRACA
TARGI
KONTAKT
KONTAKT
Biuro Obsługi Klienta
czynne: poniedziałek - piątek w godz. 09:00 - 17:00
ul. Leona Heyki 2
70-631 Szczecin

telefon: 91 462 52 03
GG: 8667130
e-mail: bok@polskieportale.pl
©
2013-2015 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli.pl
Jesteśmy w ALEO Jesteśmy Partnerem IdoSell Booking Zamów system rezerwacji IdoSell Booking Jesteśmy Partnerem Booking.com Jesteśmy Partnerem RentalCars.com